Przed wyjaśnieniem, jakie schorzenia mogą być leczone za pomocą biorezonansu, trzeba poznać zasadę jego oddziaływania na organizm ludzki, a mianowicie: bioresonas to zdolność żywego organizmu do reagowania na zewnętrzne oddziaływanie wibracyjne. Częstotliwość drgań jednego obwodu wpływa na drugi, w tym przypadku dotyczy to systemów biologicznych. Nie ma tu żadnej magii, ponieważ wszystko na świecie jest wibracją, każdy atom, z którego składa się ludzkie ciało, jest wibracją.

Czym jest bioresonas?

Wewnątrz organizmu człowieka zachodzi ogromna ilość procesów chemicznych, którym towarzyszą impulsy elektryczne, w wyniku, czego wokół każdej komórki powstaje pole elektromagnetyczne, a różne narządy mają swoją własną częstotliwość. Jednak wahania te są tak słabe, że sprzęt medyczny stosowany przez lekarzy nie może ich prawidłowo rozpoznać i zregenerować.

Poza tym medycyna alternatywna, do której należy terapia biorezonansem ma możliwość nie tylko rejestrowania częstotliwości, ale także potrafi ujawnić nieprawidłowe wahania błon komórkowych związane z tą lub inną chorobą.

Kiedy jest skuteczne leczenie biorezonansowe?

Możesz spróbować pojść do gabinentu biorezonansu BIOANNA w Łodzi, tak zdiagnozujesz swoje ciało oraz dowiesz się jak zdrowo żyć.

Korzystanie z terapii biorezonansowej jest wskazane w przypadkach, w których skuteczne leczenie przy użyciu tradycyjnych metod jest niemożliwe. Na przykład leczenie biorezonansowe jest z powodzeniem stosowane u dzieci i kobiet w ciąży, osób starszych. Terapia biorezonansowa jest unikalną techniką, która doskonale łączy akupunkturę, elektropunkturę (stymulacja prądem o niskim natężeniu), homeopatię, i szereg innych metod.

Biorezonans – co leczy?

Za pomocą biorezonansu można pozbyć się pasożytów, pokonać wirusy oraz infekcje przenoszone drogą płciową. A wszystko bez tabletek, przeciwwskazań i efektów ubocznych.

Terapia biorezonansowa jest stosowana w leczeniu następujących chorób:

  • Zaburzenia pracy organizmu o różnym podłożu
  • Schorzenia układu nerwowego i narządów zmysłów
  • Ból różnego pochodzenia i lokalizacji
  • Choroby układu krążenia
  • Choroby górnych i dolnych dróg oddechowych
  • Choroby żołądkowo-jelitowe
  • Choroby skóry
  • Choroby układu mięśniowo-szkieletowego
  • Niedomagania układu wydalniczego i rozrodczego.

Terapia biorezonansowa odnotowuje skuteczne działania w leczeniu reumatyzmu, obniżonej odporności, chorób alergicznych. Stwierdzono również, że ból neurologiczny i pooperacyjna szybko ustępuje po kilku sesjach biorezonansowych. Ponadto, są one odpowiednie do leczenia chorób sercowo-naczyniowych, cukrzycy i innych chorób, a także są niezwykle skuteczne w leczeniu pooperacyjnym w stomatologii.

Liczne pozytywne reakcje na leczenie biorezonansem wskazują, że urządzenie ma działanie koordynujące i przywracające sprawność organizmu ludzkiego. Terapia normalizuje pracę wszystkich narządów wewnętrznych ciała. Pozytywny efekt leczniczy wynika również z tego, że organizm mobilizuje własne siły do walki z chorobą. Terapia biorezonansowa jest skuteczna w leczeniu chorób autoimmunologicznych, na przykład astmy.

Należy podkreślić, że pożądana jest współpraca chorego z lekarzem prowadzącym, ponieważ urządzenie biorezonansowe posiada programy umożliwiające sprawdzenie oddziaływania leku na organizm ludzki. Pozwoli to dostosować odpowiednią terapię farmakologiczną do danej jednostki chorobowej i konkretnego chorego.