Zaznacz stronę

Zmienić kolor włosów na wiosnę

Wiosna jest czasem odradzania się i zmian. Kolor włosów można zmieniać często, ale wiosenne barwy powinny być jasne, pastelowe, odmładzające. Na wiosnę nie poleca się koloru czarnego, ciemnych brązów i odcieni wpadających w fiolet. Najlepiej wygląda blond, jasne pasemka, delikatne odcienie rudości. Im jaśniejsze barwy, tym lepiej. Włosy powinny być najpierw dobrze obcięte, a później starannie zafarbowane. Po pewnym czasie można zatroszczyć się o odżywienie ich oraz styling, który zastępuje od kilku lat niemodną trwałą. Jak zadbać o włosy? Na pewno należy wybrać fryzjera i być mu wiernym. Dobry fryzjer zatroszczy się o włosy, dobierze fryzurę, postara się podpowiedzieć jak pielęgnować włosy. Do fryzjera należy chodzić przynajmniej raz w miesiącu. Niektóre panie uważają, że długie włosy nie wymagają wizyt u fryzjera. Nie jest to absolutnie prawdą. Każda fryzura powinna być zadbana i elegancka. Jest to przecież cenne uzupełnienie stroju każdej pani. Nie ma nic gorszego od eleganckiej damy z nieefektowną fryzurą.

shutterstock_247519864

Podsumowując, fryzury powinny być wyjątkowe, pokazywać urodę pani i podkreślać jej wyjątkowy urok. Panowie także powinni dbać o włosy. Nie jest wskazane farbowanie włosów przez panów, chociaż niektórzy usiłują w ten sposób się odmłodzić. O wiele lepiej wyglądają naturalne włosy przetykane srebrnymi niteczkami niż włosy farbowane.

Dzieci także powinny chodzić do fryzjera i dbać o włosy. W ich przypadku nie ma mowy o farbowaniu, trwałej i stylingu. Dziecięca fryzura powinna być dobrze obcięta i elegancko wyglądać. To jest najważniejsze w takim przypadku.