Gdy wygrałem Dużego, nie wierzyłem.W pierwszej kolejności zacząłem używać życia i sypać mnóstwo pieniędzy na igraszki lecz, kiedy wydałem pierwszy milion pojąłem, że jak czegokolwiek nie zrobię z kasą to przepuszczę wszystko.

Dlatego rozpocząłem się intrygować w jaki sposób nie pomniejszać majątku tylko zwiększać. Pierw wymierzałem sobie zapytanie jak przejść szkolenia biznesowe? Począłem wyszukiwać informacji na te zapytanie na początku w internecie. Trudno wykopać coś godnego przeczytania na ten temat jeśli na wszelkich witrynach aby pozyskać wiadomości trzeba zapłacić. Raz posłałem sms -a ażeby przeczytać coś więcej ale to co otrzymałem okazało się bezwartościowe. Na portalu nie było żadnych konkretów wyłącznie lanie wody, czy też informacja powszechnie znana. Zirytowałem się począłem rozpytywać kumpli, poradzili mi bym popytał o buisness angels gdyż tam znajdę odpowiedź. Gdy usłyszałem nazwę anioły biznesu myślałem, iż robią sobie żarty. Jednak gdy udało im się mnie przekonać, iż nie żartują i żebym poszukał, a później ewentualnie się śmiał. Tym razem net spełnił oczekiwania, wiadomości na ich temat znalazłem prawie natychmiast.

Okazało się że jest to Agencja Rozwoju Regionalnego, która jednoczy tego typu ludzi jak ja i pomaga im, rozpoczynając od szkoleń, poprzez broszury promocyjne aż po kontakt z odpowiednimi osobami. Osobiście jestem zadowolony że skontaktowałem się z nimi, albowiem przy ich pomocy zdołałem zarobić całkiem dużo mamony, a moja firma z dnia na dzień zyskuje jeszcze więcej.